Andrzej

Andrzej

Aranżer, tekściarz, kompozytor, klawiszowiec i wokalista główny, założyciel formacji w jednym. Muzyka jest jego pasją, a analityczny umysł oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że każda impreza czy koncert stają się niepowtarzalnym przeżyciem. Na scenie, błyszczy jako wokalista oraz klawiszowiec, a jego wytrawny humor bawi gości do łez. Odbiera telefony, w zespole odpowiada również za warstwę kompozycyjno-producencką, oraz tekstową, wydane przez niego utwory i teledyski cieszą się bardzo dobrym odbiorem. Stylistycznie porusza się w klimatach dance/disco/blues/rocka. Na co dzień menedżer zarządzający grupą ludzi i szczęśliwy tata.

Sylwester

Gitarzysta, wokalista oraz skrzypek, słowem – człowiek orkiestra. Od dziecka szkoła muzyczna była jego drugim domem. Z wykształcenia jest zawodowym specjalistą skrzypkiem w zakresie instrumentalistyki, gitarzystą rytmicznym oraz świetnym wokalistą. Na scenie tryska energią zarażając nią publikę. Jego rolą w zespole to śpiew, gra na instrumentach oraz konferansjerka. Jego entuzjazm stanowi kluczowy element udanych imprez. Style muzyczne preferowane przez niego to mieszanka rocka/funku/alternatywy/disco/ambient. Zajmuje się edukacją najmłodszych, realizacją dźwięku, lubi sztuki walki.

Sylwester
Dagmara

Dagmara

Wokalistka, tekściarka, od najmłodszych lat przejawiała silne zainteresowanie muzyką. Liczne występy oraz wygrane konkursy sprzyjały rozwijaniu jej pasji śpiewaczej. Pogodna, zwariowana i uparta na scenie czaruje swoim głosem oraz wdziękiem, bez wątpienia jest lśniącą perłą tej formacji. Jej zadania to śpiew oraz konferansjerka. Stanowi ważne ogniwo, a jej poczucie humoru niewątpliwie jest atutem w czasie długich podróży zespołowych. Jej domeną w stylach muzycznych jest mieszanka soul’u/R’n’B/pop’u. Na co dzień zajmuje się sellingiem, przejawia pasje do kulinariów oraz make up’u.

Marcin

Perkusista – tym samym bardzo ważny członek zespołu, łączy zamiłowania graficzno-dźwiękowe, a tym samym jest go dobrze widać na scenie. Na jego barkach spoczywa rola trzymania w ryzach rytmicznych składu za pośrednictwem zestawu perkusyjnego oraz rozmaitych przeszkadzajek. Wyluzowany i pewny siebie inspiruje się muzyką polską ambientową oraz funkową.

Marcin